TWOJE KONTO    login: hasło: zapamiętaj: REJESTRACJA | NEWSLETTER

regiobooks.pl - księgarnia samorządowa
dodaj do ulubionych formularz kontaktowy
WYSZUKIWARKA
szukana fraza:
występująca w:
tematyka:
autor:
wydawca:
znajdujesz się w:

 
rozmiar tekstu: powiększ czcionkę tekstu pomniejsz czcionkę tekstu

Prenumeraty

Zapraszamy Państwa do prenumerowania następujących periodyków: 

 
Fundusze Europejskie - dwumiesięcznik poświęcony dotacjom unijnym, ukazujący się na rynku od 2003 roku. Upowszechnia on wiedzę z zakresu dostępności funduszy unijnych, przybliża możliwości jakie stoją przed samorządami i przedsiębiorcami w zakresie ich pozyskiwania. Oprócz tego można w nim znaleźć informacje o nowych trendach w gospodarce europejskiej czy analizy sytuacji polskiej gospodarki na tle Europy. Wysoki poziom merytoryczny zapewniony jest dzięki współpracy z takimi instytucjami jak Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Związek Banków Polskich, Departamenty Wdrażania Funduszy Europejskich w Ministerstwach. W każdym numerze można znaleźć opinie ekspertów, praktyków, przedstawicieli wiodących firm konsultingowych, którzy dzielą sie swoją wiedzą i doświadczeniem.
Prenumerata Funduszy Europejskich jest możliwa w ciągu całego roku. Należy tylko podać od którego i do którego numeru. Zamówić można prenumeratę w dwóch opcjach:
 • roczną (6 numerów) w cenie 78 zł brutto (cena 1 egz. gazety w tej prenumeracie – 13 zł),
 • półroczną (3 numery)w cenie 45 zł brutto (cena 1 egz. gazety w tej prenumeracie – 15 zł).
 
Gazeta Sołecka, ogólnopolski miesięcznik wydawany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Sołtysów, ukazuje się już od 15 lat. Dociera do 40 tys. sołtysów w kraju, autentycznych liderów społeczności wiejskich i najbardziej opiniotwórczej grupy na polskiej wsi. Na swoich łamach zajmuje się m.in. problematyką samorządów gminnych, rozwojem rolnictwa, obszarów wiejskich i drobnej przedsiębiorczości oraz Unii Europejskiej. Propaguje wzorce aktywnych i kreatywnych sołtysek i sołtysów – działaczy lokalnych, którym sprawy polskiej wsi nie są obojętne.
Całoroczna prenumerata „Gazety Sołeckiej” na 2010 rok wynosi 58,80 zł brutto.
Wydawca gazety sołeckie proponuje także prenumeratę rocznika "Poradnika  sołtysa i radnego na 2010 r." Cena brutto za 1 egz. wynosi 22 zł .
 
Forum Samorządowe przedstawia sukcesy, proponuje ciekawe rozwiązania codziennych trosk samorządowców. Informuje o instytucjach, organizacjach i firmach, które współpracują z jednostkami samorządu terytorialnego. Przedstawiciele Redakcji są obecni na najważniejszych spotkaniach branży. Forum informuje na bieżąco o najistotniejszych wydarzeniach, komentuje inicjatywy środowiska samorządowego.
Całoroczną prenumeratę Forum Samorządowego na rok 2010 można zamówić w następujących rodzajach:
 • ODNAWIALNA (prenumerata automatycznie odnawiana na kolejny okres) w cenie 96 zł netto,
 • TERMINOWA  cenie 120 zł netto.
 
Miesięcznik Zamówienia Publiczne Doradca jest ogólnopolskim profesjonalnym periodykiem poświęconym wyłącznie problematyce zamówień publicznych. Podstawową funkcją pisma jest przekazywanie zamawiającym i wykonawcom niezbędnej wiedzy oraz bieżących informacji z zakresu zamówień publicznych. Ukazuje się od maja 1997 roku. Do chwili obecnej na jego łamach zamieszczono blisko 1000 publikacji merytorycznych w ponad 40 działach problemowych.
Całoroczna prenumerata na rok 2010 wynosi 312.00 zł brutto. Cena pojedynczego egzemplarza miesięcznika ZPD w 2009 roku wynosi 26 zł.
  
 
Samorząd Terytorialny to miesięcznik poświęcony zagadnieniom organizacji i funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego.Łamy czasopisma wypełniają publikacje dotyczące węzłowych problemów prawnych, finansowych i organizacyjnych. Pismo ukazuje się od stycznia 1991 roku.Zamawiając prenumeratę "Samorządu Terytorialnego" na 2009 r. otrzymasz ciekawe dodatki merytoryczne. W 2009 r. z miesięcznika dowiesz się m.in. o: zadaniach i kompetencjach samorządu terytorialnego;
 • sprawach ustrojowo-organizacyjnych samorządów;
 • stosowaniu prawa w praktyce samorządowej;
 • interesujących i precedensowych orzeczeniach sądów administracyjnych.
Teraz zamawiając prenumeratę otrzymasz ją w cenie promocyjnej 388,80 zł!
 
 Oferta Finansów Komunalnych jest skierowana w równym stopniu do profesjonalistów o zaawansowanej wiedzy z zakresu działalności finansowej jednostek samorządu terytorialnego jak również do osób chcących poznać podstawy funkcjonowania samorządów w sferze finansów publicznych. Na merytoryczną zawartość czasopisma składają się artykuły, omówienia i komentarze prezentowane w przejrzysztym i czytelnym układzie, odzwierciedlającym najistotniejsze aspekty finansów samorządowych, jakimi są: budżet, podatki i opłaty lokalne, mienie oraz zamówienia publiczne, a także zagadnienia dotyczące kontroli i nadzoru nad finansową działalnością jednostek samorządu terytorialnego.
Teraz zamawiając prenumeratę otrzymasz ją w cenie promocyjnej 421,20 zł!
 
 
 
Orzecznictwo w Sprawach Samorządowych to kwartalnik poświęcony problemom prawnym samorządu terytorialnego. Czasopismo jest udokumentowaniem bieżącego dorobku orzeczniczego TK, sądów administracyjnych, samorządowych kolegiów odwoławczych oraz rozstrzygnięć organów nadzoru nad jednostkami samorządu terytorialnego. Stanowi zbiór najistotniejszych, często precedensowych orzeczeń ściśle związanych z organizacją i zadaniami samorządu terytorialnego.
 Teraz zamawiając prenumeratę otrzymasz ją w cenie promocyjnej 129,6  zł!
 
 
 
 Prosimy o podanie następujących danych:
 • NIP
 • Pełna nazwa firmy
 • Adres
 • telefon kontaktowy
Prosimy także napisać dokładnie jaką formę prenumeraty, którego periodyku Państwo zamawiają.
Wszelkie informacje dotyczące płatności otrzymają już Państwo od wydawcy danego periodyku.

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko:
Twój adres e-mail:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Przepisz kod znajdujący się na obrazku

Jeśli nie możesz przeczytać kodu, kliknij tu aby wygenerować nowy kod

  
Twój koszyk
  liczba produktów: 0 
  wartość: 0,00 PLN
Twoja przechowalnia
  liczba produktów: 0  
  wartość: 0,00 PLN

 
ZOSTAŃ FANEM
  
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!