TWOJE KONTO    login: hasło: zapamiętaj: REJESTRACJA | NEWSLETTER

regiobooks.pl - księgarnia samorządowa
dodaj do ulubionych formularz kontaktowy
WYSZUKIWARKA
szukana fraza:
występująca w:
tematyka:
autor:
wydawca:
znajdujesz się w:

 
rozmiar tekstu: powiększ czcionkę tekstu pomniejsz czcionkę tekstu

Sposoby płatności

Aktualnie płatności za zakupy dokonane w Księgarni internetowej RegioBooks można dokonać za pomocą:

  • przelewu / wpłaty na rachunek bankowy Sprzedawcy,
  • za pobraniem przy odbiorze przesyłki,
  • gotówką przy osobistym odbiorze zamówionego towaru w siedzibie Sprzedawcy.
O formie płatności decydują Państwo w momencie składania zamówienia poprzez zaznaczenie właściwych opcji w formularzu zamówienia.

Przelew bankowy

W przypadku wybrania tej opcji płatności prosimy o dokonanie przelewu / wpłaty należności za zamówiony towar na rachunek bankowy Sprzedawcy.   
Nazwa odbiorcy:
RegioConsulting - Centrum Wspierania Rozwoju Regionalnego i Lokalnego
ul. Harcerska 33
05-870 Błonie
Nr rachunku odbiorcy: 47 2130 0004 2001 0427 5038 0002 Volkswagen Bank Polska S.A.
W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby (lub nazwę podmiotu) składającej zamówienie w Księgarni internetowej RegioBooks.
Wpłaty należy dokonać po otrzymaniu potwierdzenia dostępność zamówionych pozycji. Wysyłka zamówionych książek nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym Sprzedawcy.
Uwaga! W przypadku jednostek samorządowych i innych instytucji publicznych możliwa jest zapłata przelewem z odroczonym terminem płatności. Jeśli są Państwo zainteresowani tą formą płatności prosimy w komentarzu do zamówienia zawrzeć dopisek: "odroczony termin płatności" lub zaznaczyć opcję "Dokonywałem już wcześniej zakupów i wymagam faktury przed dokonaniem płatności za towary".

Za pobraniem

W przypadku wybrania tej opcji płatności zapłaty za zamówiony towar dokonacie Państwo gotówką w momencie odbioru przesyłki od kuriera / listonosza. Wybranie tej formy płatności związane jest z reguły ze zwiększeniem kosztów dostawy zamówionego towaru.  Aktualne koszty dostawy (w  tym "za pobraniem") można sprawdzić na stronie www.regiobooks.pl/pl106/teksty335/dostawy

Gotówka

Możliwe jest również osobiste odebranie zamówionego towaru w siedzibie księgarni (05-870 Błonie ul. Harcerska 33). W tym przypadku możecie Państwo skorzystać z gotówkowej opcji płatności. Odbierając zamówiony towar osobiście nie ponosicie Państwo dodatkowych kosztów za wysyłkę oraz obsługę płatności. W celu osobistego odbioru zamówienia prosimy o wcześniejszy telefoniczny kontakt ze Sprzedawcą (0-22) 398 23 30.
  
Twój koszyk
  liczba produktów: 0 
  wartość: 0,00 PLN
Twoja przechowalnia
  liczba produktów: 0  
  wartość: 0,00 PLN

 
ZOSTAŃ FANEM
  
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!