TWOJE KONTO    login: hasło: zapamiętaj: REJESTRACJA | NEWSLETTER

regiobooks.pl - księgarnia samorządowa
dodaj do ulubionych formularz kontaktowy
WYSZUKIWARKA
szukana fraza:
występująca w:
tematyka:
autor:
wydawca:
znajdujesz się w:

 
rozmiar tekstu: powiększ czcionkę tekstu pomniejsz czcionkę tekstu

O księgarni

Księgarnia samorządowa RegioBooks powstała jako uzupełnienie naszego podstawowego projektu jakim jest portal samorządowy RegioPortal. Stworzyliśmy dla Państwa szeroką ofertę publikacji poświęconych zagadnieniom rozwoju regionalnego i lokalnego, przygotowywanych przez różnorodne podmioty (w tym w szczegolności podmioty naukowe) z całej Polski.

Książki będące w naszej ofercie kierujemy w szczególności do środowiska samorządowego (prezydentów i burmistrzów miast, wójtów, starostów i członków zarządów powiatów, radnych oraz pracowników jednostek samorządu terytorialnego), a także do przedstawicieli środowisk naukowych i akademickich, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i innych osób interesujących się tematyką rozwoju regionalnego i lokalnego.
Mamy nadzieję że dostęp do szerokiego zasobu publikacji poruszających tematykę rozwoju regionalnego i lokalnego a także innych zagadnień związanych z funkcjonowaniem jednostek samorządu terytorialnego ułatwi Państwu pracę i wspomoże w służbie na rzecz społeczności lokalnych.

Prowadzący Księgarnię

Właścicielem i prowadzącym księgarnię samorządową RegioBooks jest przedsiębiorstwo RegioConsulting – Centrum Wspierania Rozwoju Regionalnego i Lokalnego prowadzone przez Mariusza Sidora z siedzibą w Błoniu przy ulicy Harcerskiej 33.
Przedsiębiorstwo wpisane jest do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta i Gminy Błonie pod numerem 5076,
NIP: 118-147-53-96,
REGON: 140611672.
  
Twój koszyk
  liczba produktów: 0 
  wartość: 0,00 PLN
Twoja przechowalnia
  liczba produktów: 0  
  wartość: 0,00 PLN

 
ZOSTAŃ FANEM
  
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!