TWOJE KONTO    login: hasło: zapamiętaj: REJESTRACJA | NEWSLETTER

regiobooks.pl - księgarnia samorządowa
dodaj do ulubionych formularz kontaktowy
WYSZUKIWARKA
szukana fraza:
występująca w:
tematyka:
autor:
wydawca:
znajdujesz się w:

WYDAWCY

AUTORZY

liczba znalezionych pozycji: 4
wyświetlanie:
  • prosta lista
  • lista szczegółowa
  • szczegółowa lista z obrazkami
sortuj po:
autor:
  • Wojciech Lachiewicz
okładka
  • aktualna ocena: 2.29/6
 
Publikacja stanowi kompleksowy zbiór wiarygodnych i niekwestionowanych przez regionalne izby obrachunkowe wzorów uchwał i zarządzeń dotyczących spraw finansowych. Każdy wzór został poprzedzony komentarzem nawiązującym do wymaganych i możliwych treści tego rodzaju uchwały (zarządzenia) oraz do aktualnego orzecznictwa regionalnych izb obrachunkowych i sądów administracyjnych. Książka jest odpowiedzią na potrzeby samorządów związane z dostępem do wzorów formularzy i aktualnych aktów prawnych z zakresu prawa finansów publicznych.
wydawca: C.H. BECK
stara cena 149.00 PLN
129.90
PLN
okładka
  • aktualna ocena: 2.18/6
 
Stan prawny: sierpień 2010 Niniejsza książka jest zbiorem kilkunastu monografii poświęconych kluczowym tematom i problemom nowej ustawy o finansach publicznych z 27.8.2009 roku. Opisuje konsekwencje, jakie nowa ustawa niesie dla funkcjonowania jednostek sektora rządowego i samorządowego. Można w niej odnaleźć odpowiedzi na pytania nurtujące obecną doktrynę i praktykę finansową. Reorganizacja sektora publicznego Środki europejskie Wzory uchwał na 2011 rok Kontrola zarządcza i audyt Wieloletnie planowanie finansowe Rachunek dochodów własnych Obsługa księgowa jednostki
wydawca: C.H. BECK
stara cena 135.45 PLN
119.90
PLN
okładka
  • aktualna ocena: 1.73/6
Niniejsza publikacja została opracowana w związku z nowym rozporządzeniem w sprawie klasyfikacji budżetowej i zapotrzebowaniem zgłaszanym przez osoby zatrudnione w służbach finansowych. Książka powinna również spełnić zgłaszane oczekiwania ze strony innych grup zawodowych, w tym osób wykonujących typowe zawody prawnicze, jak radcowie prawni potwierdzający legalność opiniowanego budżetu lub innego dokumentu, w którym zastosowano klasyfikację. Wszak klasyfikacja budżetowa to system norm prawnych, obowiązujących na równi z innymi przepisami prawa finansowego, a klasyfikowanie zdarzeń finansowych, to nic innego, jak stosowanie uprzednio dobranych norm wyrażonych w formie podziałek klasyfikacyjnych.
wydawca: C.H. BECK
114.45
PLN
okładka
  • aktualna ocena: 2.13/6
Zbiór omówień zasad i trybu udzielania dotacji z budżetu gmin, powiatów i województw, uzupełniony wzorami dokumentów i orzecznictwem - samorządowa książka kucharska niezbędna każdemu, kto zajmuje się tematyką dotacji budżetowych.
A wewnątrz:
receptury na sprawne przeprowadzenie procesu dotacji i sytuacji, w których ustawodawca zamiast pojęcia dotacji wprowadził różnego rodzaju refundacje, dopłaty, ponoszenie kosztów czy udzielanie pomocy.
przepisy - odpowiedzi na konkretne problemy, dotyczące np. sprawowania przez wójta kontroli w zakresie wykorzystania i rozliczenia dotacji, postępowania w przypadku zwrotu dotacji nienależnie pobranej lub pobranej w nadmiernej wysokości.
rodzynek publikacji - jej drugi tom, zawiera ponad 230 stron użytecznych wzorów uchwał, decyzji, umów i innych dokumentów niezbędnych w procesie udzielania, rozliczania i kontrolowania dotacji. Na dołączonej płycie CD komplet gotowych do edycji i wydruku wzorów w wersji elektronicznej.
wydawca: Municipium
114.45
PLN
szczegóły więcej     
  
Twój koszyk
  liczba produktów: 0 
  wartość: 0,00 PLN
Twoja przechowalnia
  liczba produktów: 0  
  wartość: 0,00 PLN

WYDRUK KATALOGÓW
Wydrukuj całą naszą ofertę w
jednym z poniższych formatów

        
ZOSTAŃ FANEM
  
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!