TWOJE KONTO    login: hasło: zapamiętaj: REJESTRACJA | NEWSLETTER

regiobooks.pl - księgarnia samorządowa
dodaj do ulubionych formularz kontaktowy
WYSZUKIWARKA
szukana fraza:
występująca w:
tematyka:
autor:
wydawca:
znajdujesz się w:

WYDAWCY

AUTORZY

liczba znalezionych pozycji: 3
wyświetlanie:
  • prosta lista
  • lista szczegółowa
  • szczegółowa lista z obrazkami
sortuj po:
autor:
  • Andrzej Graczyk
okładka
  • aktualna ocena: 2.31/6
Głównym celem opracowania jest wskazanie ograniczeń i zagrożeń o charakterze kryzysowym, jakie może przynieść tradycyjne podejście do rozwoju rolnictwa i energetyki. Pierwsza część poświęcona jest problemowi równoważenia rozwoju rolnictwa w warunkach kryzysu oraz zagadnieniom dotyczącym funkcjonowania rolnictwa w warunkach kryzysu. Druga część opracowania przedstawia problemy produkcji i wykorzystania energii w kontekście zrównoważonego rozwoju przedsięwzięć podejmowanych w praktyce oraz podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie, jakie szanse dla wychodzenia z kryzysu stwarza zrównoważony rozwój i jakie powinny być narzędzia i instrumenty jego wdrażania.
39.00
PLN
okładka
  • aktualna ocena: 3.18/6
W opracowaniu prezentowany jest ekonomiczny aspekt podejścia do koncepcji zrównoważonego rozwoju. Celem rozważań jest poznanie przyczyn trudności we wdrażaniu koncepcji zrównoważonego rozwoju w praktyce oraz zaproponowanie procedur ułatwiających ten proces. Zawarte w opracowaniu artykuły pomogą lepiej zrozumieć koncepcję oraz skuteczniej i efektywniej stosować ją w różnych obszarach i przez różne podmioty.
36.90
PLN
okładka
  • aktualna ocena: 3.13/6
 
Cele ochrony środowiska są ustalane na podstawie przesłanek zewnętrznych (konwencji międzynarodowych, prawa unijnego) oraz wewnętrznych (przede wszystkim celów określanych w ramach strategii i programów krajowych i regionalnych). Wywiązywanie się z tych zobowiązań i osiągnięcie celów obciąża w ostatecznym rachunku podmioty gospodarcze i gospodarstwa domowe. Warunkiem zwiększania konkurencyjności gospodarki i podnoszenia dobrobytu jest więc stosowanie rozwiązań, które przynoszą oszczędność kosztów i zwiększają efektywność ekonomiczną ochrony środowiska.
wydawca: PWE
stara cena 54.90 PLN
48.90
PLN
  
Twój koszyk
  liczba produktów: 0 
  wartość: 0,00 PLN
Twoja przechowalnia
  liczba produktów: 0  
  wartość: 0,00 PLN

WYDRUK KATALOGÓW
Wydrukuj całą naszą ofertę w
jednym z poniższych formatów

        
ZOSTAŃ FANEM
  
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!