TWOJE KONTO    login: hasło: zapamiętaj: REJESTRACJA | NEWSLETTER

regiobooks.pl - księgarnia samorządowa
dodaj do ulubionych formularz kontaktowy
WYSZUKIWARKA
szukana fraza:
występująca w:
tematyka:
autor:
wydawca:
znajdujesz się w:

WYDAWCY

AUTORZY

liczba znalezionych pozycji: 2
wyświetlanie:
  • prosta lista
  • lista szczegółowa
  • szczegółowa lista z obrazkami
sortuj po:
autor:
  • Krystyna Pawłowska
okładka
  • aktualna ocena: 2.25/6
Fragment wstępu
Według autorów opracowania generalnie wszelkie działania prewencyjne, a takim jest planowanie przestrzenne, w efekcie mogą mieć większe znaczenie dla zminimalizowania skutków powodzi od działań operacyjnych.
Podstawowym zadaniem tego poradnika jest wzbogacenie warsztatu planistycznego o problematykę, która w większości przypadków nie jest wystraczająco ujęta w studiach uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz w planach zagospodarowania przestrzennego.
Poradnik omawia problematykę powodzi i ochronę przed nią w dotychczasowych dokumentach planistycznych, organizację służb administracyjnych, problemy zagrożeń oraz ochrony przeciwpowodziowej w przepisach regulujących procesy planowania przestrzennego.
 
10.50
PLN
okładka
  • aktualna ocena: 2.59/6
Fragment wstępu
Niniejszy poradnik jest jedną z nielicznych prób kompleksowego przedstawienia problematyki zagrożeń i ochrony przed powodzią z punktu widzenia warsztatu planistycznego inżynierii wodnej, zagadnień hydrologicznych oraz ochrony środowiska.
Autorzy mają nadzieję, że będzie on pomocny dla wzajemnego zrozumienia problematyki powodzi przez wszystkie środowiska decydujące na różnych etapach o ochronie przeciwpowodziowej. Powodzie jako zjawisko przyrodnicze były, są i zawsze będą, a człowiek może tylko minimalizować ich skutki, w pierwszym rzędzie przez działania ochronne.
 
 
16.80
PLN
szczegóły więcej     
  
Twój koszyk
  liczba produktów: 0 
  wartość: 0,00 PLN
Twoja przechowalnia
  liczba produktów: 0  
  wartość: 0,00 PLN

WYDRUK KATALOGÓW
Wydrukuj całą naszą ofertę w
jednym z poniższych formatów

        
ZOSTAŃ FANEM
  
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!