TWOJE KONTO    login: hasło: zapamiętaj: REJESTRACJA | NEWSLETTER

regiobooks.pl - księgarnia samorządowa
dodaj do ulubionych formularz kontaktowy
WYSZUKIWARKA
szukana fraza:
występująca w:
tematyka:
autor:
wydawca:
znajdujesz się w:

WYDAWCY

AUTORZY

liczba znalezionych pozycji: 10
wyświetlanie:
 • prosta lista
 • lista szczegółowa
 • szczegółowa lista z obrazkami
sortuj po:
autor:
 • Beata Filipiak
okładka
 • aktualna ocena: 2.77/6
 
Niezwykle przydatny podręcznik narzędziowy dla skarbników oraz osób podejmujących i kontrolujących decyzje finansowe w JST.
wydawca: Municipium
stara cena 105.00 PLN
83.90
PLN
szczegóły więcej     
okładka
 • aktualna ocena: 1.85/6
   
W warunkach kryzysu finansów publicznych szczególnego znaczenia nabiera problematyka efektywnego gospodarowania finansami samorządowymi, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki ryzyka. W książce dokonano kompleksowej analizy uwarunkowań wiązanych z gospodarowaniem finansami samorządowymi w warunkach ryzyka. Przedstawiono propozycje działań bieżących oraz długoterminowych (również o charakterze strategicznym), które mają na celu trwałą poprawę efektywności oraz podejmowanie optymalnych decyzji w warunkach ryzyka przez gospodarujących finansami samorządowymi. W szczególny sposób zaakcentowano kierunki zastosowania nowoczesnych instrumentów gospodarowania finansami samorządowymi, umożliwiających zwiększenie efektywności alokacji zasobów finansowych w warunkach ryzyka.
wydawca: Difin
stara cena 59.00 PLN
49.90
PLN
okładka
 • aktualna ocena: 2.73/6
 
Książka pozwala na utrwalenie i poszerzenie wiadomości z zakresu budżetowania w ochronie środowiska. Zawiera cenne wskazówki do poszukiwania nowych rozwiązań w praktyce gospodarczej w obszarze budowania społecznej odpowiedzialności i kształtowania dobrych praktyk w zakresie zrównoważonego rozwoju.
wydawca: CeDeWu
stara cena 32.00 PLN
28.90
PLN
okładka
 • aktualna ocena: 2.92/6
   
Coraz większa złożoność otoczenia, jak również funkcjonowanie w obliczu ryzyka zmieniają postrzeganie roli analizy finansowej w jednostkach samorządu terytorialnego. Jednostki samorządu terytorialnego, prowadząc gospodarkę finansową, stają przed wieloma złożonymi problemami wymagającymi decyzji opartych na danych liczbowych pochodzących nie tylko z systemu rachunkowości, ale właśnie z analiz.
wydawca: Difin
stara cena 57.75 PLN
49.00
PLN
okładka
 • aktualna ocena: 2.06/6
 
Głównym celem monografii jest stworzenie – na podstawie studiów literaturowych oraz badań empirycznych – modelu kompleksowej oceny gospodarki finansowej wraz z zaprezentowaniem instrumentów i narzędzi służących realizacji tego celu w praktyce.
wydawca: Difin
stara cena 60.90 PLN
52.00
PLN
szczegóły więcej     
okładka
 • aktualna ocena: 2.88/6
Projekty europejskie, czyli projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, stają się trwałym elementem wspomagającym rozwój gospodarczy i społeczny w Polsce. Jednym z najważniejszych problemów jest kwestia właściwego przygotowania przedsięwzięć do realizacji, w tym skutecznego i efektywnego ich finansowania.
wydawca: C.H. BECK
38.85
PLN
okładka
 • aktualna ocena: 2.79/6
 
Bankowo-finansowa obsługa jednostek samorządu terytorialnego" pod redakcją naukową Beaty Filipiak i Stanisława Flejterskiego (...) pozwala zrozumieć interesy dwóch środowisk - dawców kapitału i jego biorców. Książka ma charakter aplikacyjno-poznawczy, zawiera wiele bardzo wartościowych wątków dorobku teoretycznego, a ponadto interesujące badania, pozwalające poznać potrzeby samorządów oraz stanowisko instytucji bankowo-finansowych wobec tych potrzeb i oczekiwań. (...)
wydawca: CeDeWu
stara cena 55.65 PLN
47.00
PLN
okładka
 • aktualna ocena: 3.22/6
Podręcznik charakteryzuje oryginalne i nowatorskie podejście do problematyki konstruowania strategii finansowych jednostki samorządu terytorialnego. Kładzie nacisk na precyzję i skuteczność rozwiązywania problemów z zakresu wyboru sposobu i źródła finansowania w powiązaniu z jakością życia społeczeństwa, uzależnioną w przeważającej mierze od sposobu i jakości podejmowanych działań przez organy jednostki samorządu terytorialnego.
 
wydawca: PWE
47.25
PLN
szczegóły więcej     
okładka
 • aktualna ocena: 2.75/6
Podstawy organizacji i funkcjonowania, procesy finansowe, decyzje finansowe i instrumenty w procesie zarządzania finansami, analiza finansowa, praktyczne aspekty procesu zarządzania finansami.
 
wydawca: PWN
47.15
PLN
  
Twój koszyk
  liczba produktów: 0 
  wartość: 0,00 PLN
Twoja przechowalnia
  liczba produktów: 0  
  wartość: 0,00 PLN

WYDRUK KATALOGÓW
Wydrukuj całą naszą ofertę w
jednym z poniższych formatów

        
ZOSTAŃ FANEM
  
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!